Didem Soydan istenmeyen gelin mi?

Bir süredir Lider Şahin ile aşk yaşayan model Didem Soydan'ı Selami Şahin ve eşi Didem Şahin'in istemediği iddia edilmişti. 'İstenmeyen gelin' iddialarına Selami Şahin yaptığı açıklama ile son noktayı koydu.

Takip Et:

Selami Şahin’in oğlu Lider Şahin, İrem Derici ile olan ilişkisinin ardından bu kez de bişr diğer ünlü isim Didem Şahin ile aşk yaşamaya başlamıştı. İkili, ilk olarak birlikte çıktıkları tatilde görüntülenmişti.

Liden Şahin’in babası Selami Şahin ile de tanışan Didem Soydan, İrem Derici ile aynı kaderi yaşamış ve ‘İstenmeyen gelin’ olduğuna dair dedikodular konuşulmaya başlamıştı.

2. Sayfa programına telefonla bağlanan usta sanatçı Selami Şahin, konu hakkında şu sözleri sarf etti:

“Çocuklarımla arkadaş gibiyim. Her şeyi dost ve arkadaşça paylaşırız. Onlar büyüdü ben onların hayatına karışmam sizin bildiğiniz kadar benim de bilgim var. Biz çocuklarımızın hayatına karışmıyoruz. Sorularınıza cevap verecek bilgimiz de yok. Her insanın gençken sevgilisi olmuştur. Oğlum bununla niye birlikte oldun diye karışmayız.”

Şahin’in eşi Didem Şahin ise “Biz karı-koca hayatımızı yaşıyoruz. Mutluyum. Benim tarafımdan veto yok. Çocuklarımızın bir hayatı var onlar büyüdü hepimizin bir hayatı var onları yaşıyoruz. Haberler beni üzmüyor. Onlar bizim hayatımıza karışmadığı sürece bizde karışmayız.” açıklamasında bulundu.