Magazin

Didem Balçın’ın estetik savaşı!

Yüzünün daha parlak ve canlı gözükmesini isteyen Didem Balçın, geçtiğimiz aylarda bir güzellik merkezinin kapısını çaldı. Yüzüne altın iğne uygulaması yapılmasını isteyen ünlü oyuncu, güzellik merkezinde bulunan İran’da tıp eğitimi alan bir kişi ile anlaşarak, uygulamayı yaptırdı. Fakat uygulanan işlem sonrası Balçın’ın yüzü yandı ve oyuncu ağrılar içinde kaldı.

Doktor olduğu iddia edile kişi bu duruma iğnelerin sebep olduğunu söyleyerek ünlü oyuncuyu ilaç ve krem vererek evine yolladı. Didem Balçın’ın bu kez de uyguladığı kremler yüzünde yaralar çıkmasına neden oldu.

OLAYIN PEŞİNİ BIRAKMADI!

Olayın üzerine giden oyuncu, doktorun aslında gerçekten tıp eğitimi görmüş bir kişi olmadığını öğrendi. Soluğu savcılıkta alan Balçın, hem sahte doktordan hem de dolandırıcıyı çalıştıran güzellik merkezinden şikayetçi olmuştu. Savcılığı başlattığı soruşturma devam ederken konunun magazin gündemine gelmesinin ardından Şişli İlçe Sağlık Müdürlüğü harekete geçerek güzellik merkezini araştırmaya başlamış ve merkeze para cezası verilmiş ve 1 ay kapatılmıştı.

314 BİN LİRA İSTİYOR!

Sahte doktor ve güzellik merkezinin peşini bırakmayan ünlü oyuncu kendisine uygulanan işlemin parasını da geri istiyor. Merkez hakkında bir kez daha şikayetçi olan Balçın toplam 314 bin lira istiyor.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı