Medya

Didem Arslan Yılmaz’ın programında cinayet itirafına polis baskını

Show TV’de yayınlanan Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme programında yaşanan sıcak gelişme ekrana yansıdı. Süleyman Gürbüz, canlı yayında kayınpederini bıçaklayarak öldürdüğünü itiraf etti. Sonrasında polis, programın canlı yayınının yapıldığı stüdyoda soluğu aldı.

Kütahya Gediz’de bıçaklanarak öldürülen Süleyman Yıldırım cinayetiyle alakalı Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme programında sıcak bir gelişme yaşandı. Süleyman Yıldırım’ın damadı Süleyman Gürbüz, canlı yayında kayınpederini bıçaklayarak öldürdüğünü itiraf etti.

“REELINDE KAYINVALİDEMİ ÖLDÜRECEKTİM!”

Programda kan donduran itiraflarda bulunan Gürbüz, “Kaynanamı öldürmek isterken kayınpederimi bıçaklayarak öldürdüm!” dedi.

Süleyman Yıldırım 3 Ocak 2019 senesinde Kütahya’nın Gediz ilçesinde evinin önünde öldürüldü.
Nezarete alınan damat Süleyman Gürbüz verdiği ifadede cinayet bıçağının kayınpederinde olduğunu, boğuşma sırasında kaza ile kendisine saplandığını anlattı.

10 ay cezaevinde kalan Süleyman Gürbüz cezaevinden kayınpederinin kardeşi Ramazan Yıldırım’a yazdığı iki mektupta ise eşini ve damadını yargıladı.

Süleyman Yıldırım’ın kardeşi Ramazan Yıldırım tüm bu gelişmelerin ardından Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme programına müracaat eterek hakikatlerin ortaya çıkmasını istedi.

Canlı yayın sırasında Süleyman Yıldırım’ın kızı Çiğdem ise evvel “Babamı öldüren bıçak kimin elindeydi bakmadı̇m.” dedi.
İşte bu noktada gözlerin çevrildiği Süleyman Gürbüz’den sansasyonel bir itiraf geldi. “Kayınpederimi ben öldürmedim!” açıklaması yapan Gürbüz, Didem Arslan Yılmaz’ın ısrarlı sualleri karşısında cinayeti kendisinin işlediğini kabul etti.

Gürbüz, kaynanasıyla münazarası sırasında sinirlenip bıçakla kendisine saldırdığını, o sırada elindeki bıçağı kayınpederi Süleyman Yıldırım’a sapladığını anlattı…

CANLI YAYINDA GÖZALTINA ALINDI!

Yayın devam ederken Süleyman Gürbüz’ün ifadelerini ihbar olarak kabul eden İstanbul Asayiş Şube Müdürlüğü ve Küçükçekmece İlçe Müdürlüğü takımları, canlı yayında Süleyman Gürbüz’ü gözaltına aldı.

Gürbüz, ifadesi alınmak üzere Küçükçekmece Kanarya Polis Merkezi’ne götürüldü.

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu