Medya

Didem Arslan Yılmaz’ın programında cinayet itirafı!

Evvel “Bakmadım, dinlemedim, öğrenmiyorum!” dedi… Ardından 2.5 sene evvel işlenen Emre Yıldız cinayetini, Didem Arslan Yılmaz’la VAZGEÇME programında itiraf etti!

Emre Yıldız, 11 Ağustos 2018 günü Kadir Bekçi isimli dostuyla Cansu isimli kızı kaçırdı… Tokat’ın​ Reşadiye ilçesinde reelleşen vakadan 12 gün sonra 23 Ağustos günü ise Emre Yıldız’ın cansız vücudu 12 metrelik uçurumun dibinden çıkarıldı.


Yapılan soruşturmada aralarında Emre Yıldız’ın da olduğu 6 birey hapsedilerek cezaevine sevk edildi ancak Adli Tıp Müesseseyi’ndan gelen raporda cesedin çürümüş olduğu ve bu sebeple de Emre’nin kesin vefat sebebinin anlaşılmadığı belirtildi.
Canlı yayına Emre Yıldız’la beraber Cansu adlı kızı kaçıran Kadir Bekçi de katıldı.

Bekçi, “Saklandığımız barakayı Cansu’nun abiyi Cemal bastı ama hiçbir şey bakmadım!” dedi.

“EMRE CİNAYETE KURBAN GİTTİ!”

Dün yapılan canlı yayının ardından, Didem Arslan Yılmaz’la konuşmak istediğini açıklayan Kadir Bekçi, dostu Emre’nin cinayete kurban gittiğini anlattı.

Kadir yaptığı açıklamada, “Emre ve Cansu ile saklandığımız barakayı Cansu’nun abiyi Cemal ve Aziz adlı şahıs bastı!” dedi.
Bunun neticesinde Emre’nin can verdiğini ifade etti.

Bekçi’nin gelen itiraflarının ardından Emre Yıldız’ın kardeşi Elif Yıldız asap krizi geçirdi.

CANLI YAYINDA GÖZALTINA ALINDI!

Kadir Bekçi’nin cinayeti itiraf etmesinin ardından yayını ihbar kabul eden Küçükçekmece İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı takımlar, Didem Arslan Yılmaz’la VAZGEÇME stüdyolarına gelerek Kadir Bekçi’yi canlı yayında gözaltına aldı.

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu