Medya

Didem Arslan Yılmaz, 17 yaşında kaçırılan Berfin Uçar’ı arıyor!

Gaziantep’te kendilerini filyasyon takımı olarak tanıtan üç şahıs, 17 yaşındaki Berfin Uçar’ı sağlık kurumuna götürme mazeretiyle kaçırdı. Anne Hanım Uçar ve baba Mehmet Uçar, 20 gündür haber alınamayan kızlarının daha evvel de aynı bireyler tarafından bir kere daha kaçırıldığını ve bir defa da kaçırılma teşebbüsünde bulunduğunu belirterek, Show TV’de yayınlanan Didem Arslan Yılmaz’la VAZGEÇME programına davetli oldu.


Berfin Uçar’ı evlenme emeli ile kaçırdığı iddia edilen Fatih Çolak’ın abisi Hüseyin Çolak yayına bağlandı.
Genç kızı kaçırmadıklarını, kendi isteğiyle kaçtığını ifade edince Didem Arslan Yılmaz’ın tepkisiyle karşılaştı. 17 yaşındaki bir kızın hala çocuk olduğunu ve onu kaçırmalarının bir kabahat olduğunu dile getiren Yılmaz, çocuğun ailesine teslim edilmesini istedi.

Berfin’in babası Mehmet Uçar ise bu vaziyet karşısında asaplarına hakim olamadı. Kızını geri isteyen baba Mehmet Uçar, bu şahıslardan davacı olacağını belirterek canlı yayında başkaldırı etti.

Yayına bağlanan Fatih’in öbür abisi İbrahim Çolak ise, “17 yaşındaki Berfin’in 26 yaşındaki kardeşi Fatih’i kaçırdığını, kardeşinden de haber alamadıklarını” söyledi.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu