Derya Uluğ: “Rap’çiler popu aşağı çekti!”

Eskiden vokalistliğini yaptığı Ebru Gündeş'in Harbiye Açıkhava'daki konserine giden Derya Uluğ, "Türk popu bitiyor mu" tartışmalarına dahil oldu...

Takip Et:

Daha önce çıkardığı ‘Canavar’ klibiyle 100 milyon, ‘Okyanus’la da 150 milyon izlenmeyi aşan genç popçunun son çalışması “Ah Zaman” 22 günde 6 milyonda kaldı. Kendisindeki düşüşün de farkında olan Uluğ, “Neyin tutup tutmayacağı belli olmuyor. Rap’çiler çok iyi rakamlara ulaştı. Onların başarısı Türk popunu aşağıya çekti. Biz de daha çok çalışacağız” dedi. Bilindiği üzere son zamanlarda en yüksek izlenme ve dinlenme rakamlarına ulaşan isimler; Reynmen, Ben Fero, Mero ve Norm Ender olmuştu.

Öte yandan Ebru Gündeş, kendisini izlemeye gelen eski vokalisti Derya Uluğ’a sahneden övgüler yağdırdı. “Birlikte yıllarca şarkı söyledik. Birbirimize eşlik ettik. Gerçekten dürüst bir şekilde söyleyeceğim. Benim için bir Derya bir de Sıla son yılların en iyi iki ismi” diyen Ebru Gündeş’e Derya Uluğ, sosyal medyadan cevap verdi. Gündeş ile Harbiye’nin kulisinde çekilmiş bir fotoğraflarını yayınlayan Uluğ, “O büyük bir star” dedi.