Derin Talu’nun keyfi kaçtı!

ÖZEL HABER-Birkaç saat önce 16'ıncı yaşına özel bir fotoğraf paylaşan Defne Samyeli'nin kızı Derin Talu, bugün bir AVM'de Magazinn.com tarafından görüntülendi. Genç kızın sosyal medyadan gelen yorumlar sonrası keyifsiz halleri dikkat çekti...

Takip Et:

Eski spiker yeni şarkıcı Defne Samyeli’nin mimar Eren Talu ile evliliğinden olan kızları Deren ve Derin, sosyal medya paylaşımları ile sık sık magazin gündemine geliyor. 22 yaşındaki ablasını Deren’in izinden giden ve benzer tarzı ile dikkat çeken Derin Talu, bugün 16 yaşına girdi. Yeni yaşına özel bir fotoğraf paylaşan genç kıza kısa sürede binlerce yorum geldi.

YAPILAN YORUMLAR MORALİNİ BOZDU

Magazinn.com’un haberine göre; Derin Talu, bugün akşama doğru bir alışveriş merkezindeydi. Kız arkadaşıyla AVM’de bulunan bir mekanda oturan Talu’nun kendisine yapılan kötü yorumları kız arkadaşına gösterdiği görüldü. Bugün 16’ncı  yaşını kutlayan genç kızın moralinin bir hayli bozuk olduğu dikkatlerden kaçmadı.

Derin Talu’ya sosyal medya kullanıcıları “Bu nasıl 16”, “16 yaşında olup, 30 gibi göstermek.”, “Peki 16’nın bundan haberi var mı?” şeklinde yorumlar yaptı. Derin Talu’nun 16. yaş pozuna gelen yorumların bazıları şu şekilde: