Derin Talu yine sosyal medyanın gündemine oturdu!

Bugün 16 yaşına giren Defne Samyeli'nin kızı Deren Talu, paylaştığı fotoğrafla yine yüzlerce yorum alarak sosyal medyada çok fazla konuşuldu...

Takip Et:

Cem Yılmaz’ın sevgilisi Defne Samyeli’nin eski eşi mimar Eren Talu’dan olan kızları Deren ve Derin Talu, sosyal medya paylaşımları ile sık sık magazin gündemine geliyor. Oyunculuk yapmak isteyen Deren Talu gibi kardeşi Derin Talu da cesur pozları ve düzgün fiziği ile dikkat çekiyor. 15 yaşında olması sosyal medya kullanıcıları tarafından çoğu zaman şaşkınlıkla karşılanan Derin, bugün 16 yaşına girdi.

“BU NASIL 16”

1 ve 6 harflerini elinde tutarak poz veren Derin Talu, gönderiye “Artık bu kız nasıl 15 yazamayacaksınız.” notunu düştü. Takipçileri bu kez de “Bu nasıl 16” şeklinde yorumlar yazmaya başladı. Genç kıza bir saat içerisinde yüzlerce yorum geldi.

ANNEDEN MESAJ

Fotoğrafa yorum yapan anne Defne Samyeli, “Canım kızım, iyi ki doğdun. Seni çok seviyorum. Nice güzel yıllara.” yazarak küçük kızı Derin’in doğum gününü kutladı.

Samyeli, kızına yaptığı yorumun ardından kendi hesabından, 16 yıl önce doğum yaptıktan sonraki anlara ait bir fotoğrafını paylaştı. Samyeli, yayınladığı gönderiye “3 Eylül 2003.. Kucağıma ilk verildiğinde bugünleri hayal bile edemezdim. İyi ki doğmuşsun, benim canım kızım. Ömrün iyilikler, güzelliklerle dolu olsun.” yazdı.