Deren Talu’dan photoshop itirafı!

Koronavirüs salgını sebebiyle evde olan Defne Samyeli'nin kızı Deren Talu, sosyal medya hesabı üzerinden takipçilerinin sorularını yanıtladı...

Takip Et:

Defne Samyeli’nin mimar Eren Talu ile evliliğinden olan kızları Deren ve Derin Talu, en az anneleri kadar popüler ve medyatik. Son olarak Kerim Sabancı ile yaşadığı aşkla magazin gündeminden düşmeyen Defne Samyeli‘nin 23 yaşındaki kızı Deren Talu, 295 bin takipçili Instagram hesabından bir soru cevap etkinliği yaptı.

Koronavirüs salgını sebebiyle eve kapanan ve takipçilerinin merak ettiği soruları yanıtlayan Talu, “Karşı cinste neye önem verirsin?” sorusuna “Zekasına, konuşmasına, espri anlayışına ve dürüstlüğüne önem veririm. Aşırı egolu erkeklerden hoşlanmam.” yanıtını verdi. “Evlilik hayalin var mı?” şeklinde yöneltilen bir soru karşısında ise genç kız “Yok. Sırf evlenmek için evlenmeyi ve çocuk doğurmayı hiç doğru bulmuyorum. Çok geç yaşta evleneceğimi düşünüyorum.” dedi.

‘Elegan, melankolik ve enterasan’ olarak tanımlayan Deren Talu, Instagram hesabında yayınladığı dikkat çeken fotoğrafları ile ilgili “Fotoğraflarında filtre kullanıyor musun?” sorusuna ise şaşırtan bir yanıt verdi. Talu, “Evet itiraf ediyorum ki; boyumu uzatıyorum.” diyerek photoshop yaptığını itiraf etti.