Magazin

Deren Talu ve Kerim Sabancı ayrıldı mı?

Arzu ve Ömer Sabancı‘nın oğlu Kerim Sabancı, abileri Hacı ve Hakan Sabancı’nın ardından magazin manşetlerine gelmeye başladı. Nazlı Kayı ile birlikte olan Hacı Sabancı daha önce Özge Ulusoy birlikteliği ile sık sık adından söz ettiriyordu. Hakan Sabancı ise her daim çapkınlıkları ile gündem olmayı başarıyor.

Sabancıların son üyesi olan 23 yaşındaki Kerim Sabancı, şu sıralar Defne Samyeli ve Eren Talu‘nun büyük kızı Deren Talu ile birlikte. Çift, 2020’ye birlikte girmiş ve yeni yılın ilk saatlerinde beraber görüntülenmişti. Kerim Sabancı‘nın geçtiğimiz günlerde iki kızla birlikte objektiflere yansıması ayrılık dedikodularının çıkmasına sebep olmuştu. Ayrılık haberinin doğru olmadığı öğrenildi. Kerim Sabancı Amerika’da olduğu için, çift aşklarını gözlerden uzak yaşıyor.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu