Deren Talu umduğunu bulamadı!

Takip Et:

Cem Yılmaz ile yaşadığı aşk ile popülaritesini arttıran eski spiker yeni şarkıcı Defne Samyeli’nin sık sık magazin gündeminde olması kızları Deren ve Derin Talu’nun da daha çok tanınmasına sebep olmuştu. Güzellikleri ile adından söz ettiren 22 yaşındaki Deren Talu ve 16 yaşındaki Derin Talu da anneleri gibi sık sık magazin gündemine gelir oldu. Sosyal medya paylaşımları ile dikkat çeken abla kardeş, henüz bir kariyer yolu seçmese de şimdiden bir hayli ünlü.

DEREN MEKANA KAÇTI, ERKEK ARKADAŞI GİZLENDİ!

İstanbul gece hayatında görmeye alışık olduğumuz Deren Talu, önceki akşam Harbiye’de bulunan bir gece mekanın önündeydi. İçeri girmek için sıra bekleyenleri gören genç kız, yanında bulunan erkek arkadaşıyla birlikte sıra beklemeden mekana girmek istedi. Kapıda duran güvenlik görevlilerinin kendisini tanımaması üzerine kısa süreli bir şok yaşayan Talu, gazeteciler tarafından erkek arkadaşı ile görüntülendiğini fark edince bir anda gerildi. Ne yapacağını şaşıran Deren, koşar adım mekana girmeye çalıştı. Deren’in yanında bulunan erkek arkadaşı ise görüntü vermemek için yoğun çaba saffetti. Gazetecilerin görüntü almasıyla güvenliklerin içeri girmesine müsaade ettiği Deren Talu ve erkek arkadaşı bütün gece eğlendi.

Geçtiğimiz aylarda New York Moda Haftası kapsamında podyuma çıkan Deren Talu, İstanbul’a döner dönmez modelliğe devam edeceğinin sinyallerini vermişti. 22 yaşındaki genç kız daha önce de oyunculuk yapmak istediğini açıklamıştı. Talu, oyunculuk kariyerine uluslararası bir yapım olan Son Kale-Hacıbey filmi ile adım atmıştı.