Müzik

Deniz Seki şehir şehir gezecek!

Geçtiğimiz yıl aralık ayında çıkardığı dokuzuncu ve son albümü olan Uzun Hikaye’de yer alan Nereden Bileceksiniz şarkısını kliplendiren Deniz Seki, ilerleyen günlerde 4 konserlik bir turneye çıkacak. Aralık ayının başında İstanbul’da başlayacak olan konser serisinde Deniz Seki, İstanbul’un dışında Bursa ve İzmit’te de sahne alacak. Biletleri şimdiden satışa çıkan konserlerde Deniz Seki’nin binlerce hayranı ile buluşması bekleniyor.

Yaz boyu Bodrum, Çeşme ve İstanbul’da farklı mekanlarda sahne alan Deniz Seki, geçtiğimiz aylarda Rafet El Roman ile birlikte Harbiye Açıkhava’da sahne almıştı. Harbiye konseri sırasında duygusal anlar yaşayan Deniz Seki’yi hasta annesi yalnız bırakmamıştı. Sahneden annesine teşekkürlerini ileten ünlü şarkıcı gözyaşlarını tutamamıştı. Deniz Seki’nin annesi Güler Seki daha önce 4 kez beynindeki bir rahatsızlıktan dolayı ameliyat olduğu biliniyor.

UZUN HİKAYE’NİN 3. KLİBİ NEREDEN BİLECEKSİNİZ’E ÇEKİLDİ

Çeşitli mekanlarda sahneye çıkan Deniz Seki aynı zamanda müzik çalışmalarına da devam ediyor. 2019’a girmeden önce 12 şarkıdan oluşan Uzun Hikaye albümünü müzikseverlerin beğenisine sundu. 25 yıldır müzik piyasasında olan Deniz Seki en özel albümün dediği Uzun Hikaye’nin ilk klibini Öğrendim şarkısına çekmişti. İkinci klibi Helal Ettim Hakkımı isimli şarkıya çeken Seki, son olarak ise Ahmet Kaya’nın unutulmaz şarkısı Nereden Bileceksiniz’e çekti. İstanbul sokakları ve Galata Köprüsü’nün görüldüğü klipte Deniz Seki, şarkının ön planda olduğu bir işe imza attı.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu