DENİZ SEKİ CEZAEVİNDE AĞLAMA KRİZİNE GİRDİ!..

Takip Et:

Linet, Deniz Seki'yi cezaevinde ziyaret etti. Anneler günü için Bakırköy Kadın Cezaevi'nde bir etkinlik düzenleyen Linet, Deniz Seki hakkında merak edilenleri anlattı. 'Deniz Seki beni görür görmez ağladı ve üstüme atladı' diyen Linet, sözlerine şöyle devam etti:

'DENİZ ÇOK AĞLIYORDU'

"Başsavcılar, hakimler aynı tencereden yemek yiyor orda. 6-7 saat cezaevinde kaldım. Deniz çok ağlıyordu, çok duygulandı, mutlu da oldu aynı zamanda. Öpüştük, koklaştık, ağlaştık. Tansiyonum düştü. Kendimi zor tuttum, arabaya binince de bayıldım. Deniz'le daha önce tanışmamıştık.

'AĞLAMAKTAN GÖZLERİ KÜÇÜCÜK OLDU'

Cezaevi için kendi cebimden beş tane no frost buzdolabı aldım.Özellikle Deniz Seki'nin olduğu yeri seçmedik, kadınların en çok bulunduğu cezaevini seçtik. Deniz'in de orda olduğunu da gidene kadar bilmiyordum. Reklam peşinde değilim. Deniz annesiyle görüşemedi, çok ağladı. Allah kimseyi oralarda sınamasın. Fiziği gayet güzel, çok zayıf değil, güzel görünüyor. Ağlamaktan gözleri küçücük oldu. Ama arkadaşımı çok iyi gördüm. İnşallah en kıza zamanda, güzel şarkılarıyla aramızda olacak. Cezaevine girdiğim andan itibaren, koridordan geçerken, beni görür görmez ağladı ve üstüme atladı. Çok sordum bir ihtiyacın var mı? diye. Hiçbir şey istemedi. Tek isteği bir an önce özgürlüğüne kavuşmak."

Linet'in açıklamalarından kısa bir kesiti haberin videosuna tıklayarak izleyebilirsiniz…