Magazin

DENİZ ÇAKIR’A MERYEM UZERLİ’NİN ŞEYHLE YEMEĞİ SORULDU

Deniz Çakır, Etiler’de bulunan bir mağazada uzun süre ürünleri zaman geçirdi. Oyuncu, çıkışta ayaküstü soruları cevapladı.

Dizinin çekimlerinin çok güzel geçtiğini belirten Çakır, "Üçüncü sezona girdik artık düzenimiz de tamamen oturdu." dedi. Geçtiğimiz aylarda resim sergisi de açan oyuncu yeni bir sergi daha açabileceğini söyledi. Sözcü'de yer alan haberegöre, yakın arkadaşlarından Meryem Uzerli'nin ücret karşılığında bir gece Arap şeyhiyle yemek yemesi hakkında ne düşündüğü sorulunca ise, ‘Benimle bu durumun bir alakası yok’ demekle yetindi. 

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu