Medya

Deniz Çakır son noktayı koydu! “Geçmişe bakmıyorum!”

Geçtiğimiz günlerde Deniz Çakır‘ın Meryem Çakırbeyli karakteri ile Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine geri döneceği iddia edilmişti. Dizinin yayınlanan son bölümünde ise Meryem Çakırbeyli‘nin öldüğü haberi duyuruldu. Böylelikle Deniz Çakır’ın diziye dönmesi de imkansız hale geldi.

Önceki gün Kuruçeşme‘de bulunan bir mekandan çıkarken görüntülenen Deniz Çakır, dizi hakkında gelen sorulara “Biz ileriye doğru yaşıyoruz, geçmişe bakmıyorum, önümde yeni projem var ona hazırlanıyorum” yanıtını verdi.Tarla Kuşuydu Juliet adlı müzikal ile seyirci karşısına çıkmaya hazırlanan Çakır, “Müzikli şarkılı güzel bir proje olacak, ilk kez böyle bir komedi yapıyorum. Ama böyle ayak üstü konuşmayalım. Baştan sağma olmasın uzun uzun konuşalım daha sonra” diyerek yeni projesine olan heyecanını da dile getirdi.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu