Medya

Deniz Baysal ekranlara mı dönüyor?

Son olarak 7. Koğuştaki Mucize filmi ile beyazperdede yer alan Deniz Baysal, önceki gün bir alışveriş merkezinde magazin muhabirlerinin sorularını yanıtladı. Sinema filmi hakkında “Filmin büyük bir başarı yakalayacağını biliyorduk ama bu kadarını tahmin edemedik” diyen oyuncu, “5 milyonu tahmin edemedik. Çok güzel oldu. Ekibin ellerine sağlık” sözleriyle duygularını dile getirdi.

Televizyon ekranlarında son olarak Söz dizisinde Derya karakterine hayat veren Deniz Baysal, “Dizi için görüşmem var. Daha kesinleşen bir şey yok. Okuma ve değerlendirme aşamasındayım” diyerek yeni projede yer alabileceğinin sinyallerini verdi.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu