Magazin

Deniz Akkaya ‘nın Bu Kez Hedefi Hadise Oldu

Uçankuş TV’de Canlı Masa adlı programın sunuculuğunu üstlenen Deniz Akkaya bu defa Hadise için açıkladığı sözlerle dikkatleri üzerine çekti. Deniz Akkaya daha evvel sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci ile girdiği tartışmayla gündem olmuştu.

Deniz Akkaya kimdir?

Hadise Kimdir?

Deniz Akkaya’dan Hadise Yorumu

Uçankuş TV’de yayınlanan Canlı Masa programında Deniz Akkaya, İlker Koç ve Tahlilci Yazar Sevda Türküsev magazin gündemini konuşurken Sevda Türküsev’in bayan ünlülerin sosyal medyaya vermiş olduğu yarı üryan pozlar ile alakalı Hadise’yi örnek gösterdi.

Sevda Türküsev bayan ünlüler ile alakalı “İstediği gibi sahneye çıkabilirler fakat bunu mertçe pozlar diyerek bayanlara cesaret olarak aşılanmaması gerekir”  yorumu yaptı.

Deniz Akkaya ise hoşlanılan şarkıcı Hadise ile alakalı “Hadise, Beyonce’nin makûs bir replikasıdır” yorumunu yaptı.

Deniz Akkaya’dan Selin Ciğerci’ye Sert Sözler

Deniz Akkaya önceki günlerde Canlı Masa programında çocuk sahibi olacağını duyuran Selin Ciğerci’nin Bodrum’daki evinde eltisi olarak tanıttığı şahsın reelinde taşıyıcı anne olduğunu açıkladı.
Ben ona hürmet dinliyorum ama onun da bana hürmet dinlemesini beklerdim. Zira ben ona yanlış bir şey yapmadım” sözü üzerine Deniz Akkaya “Sen benim çocuğum üzerinden bel altına bir yerinizi inciterek beni karşına aldın. Benim iki elim avukatımla birlikte yakandadır” diyerek Ciğerci’ye sert sözler açıkladı.

Selin Ciğerci kimdir?

Selin Ciğerci “Ben eltim olduğunu kanıtlayacağım zaman nasıl bir surat ifadeniz olacak? Ben eltimle resimleri yollayacağım. Şuan taşıyıcı anne yok ben yalnızca isteklerimi açıkladım.

Deniz Akkaya’nın Ciğerci’ye “Siz sosyal medyadan açıklamalar yaparken bunun yasaya uygun olup olmadığını araştırmadan mı yapıyordunuz? Çocuk maske gibi dudak boyası gibi satışa çıkacak bir şey değildir. Senin çocuğun bu biçimde olamaz. Yasalar izin vermiyor” demesi üzerine etraf gerildi ve Selin Ciğerci “Sana ne. Sen kendi işine baksana. Sen kendini Müge Anlı mı varsayıyorsun?”  diyerek Deniz Akkaya’ya ateş püskürdü..

İlgili Haberler

Başa dön tuşu