DENİZ AKKAYA: ‘FEVRİYİZ, ANİDEN PARLIYORUZ!..’

0

Takvim Gazetesi'nden Halil Çilingir'in haberine göre özel hayatıyla gündemden düşmeyen Deniz Akkaya, yine şovunu yaptı! Hakaretler yağdırdığı kızının babası Efe Önbilgin'le defalarca ayrılıp barışan Akkaya, aynı tavrını son sevgilisi Murat Varol'da da sergiledi. Deniz Akkaya, yaklaşık 1 ay önce "Kızımın önünde bana şiddet uyguladı" diyerek hakkında suç duyurusunda bulunup uzaklaştırma kararı aldırdığı Varol'la barıştı.

GÜLÜCÜKLER SAÇTILAR

Ekranlara çıkıp "Şiddet gördüm" diyerek gözyaşları döken, mağdur kadını oynayıp yıllar sonra yeniden gündeme gelen Deniz Akkaya, önceki akşam 'dayakçı' ilan ettiği sevgilisiyle Fransa Sarayı'ndaki bir davete katıldı.

Sevgilisini 'şantaj ve şiddetle' suçlayan ve yine ünlü model hakkında dava açan Varol da Deniz Akkaya gibi objektiflere gülücükler saçtı. Edilen onca laftan sonra birbirlerinin yüzlerine nasıl baktıkları merak konusu olan çiftin bu halleri, "Pes artık" dedirtti.

OLAY OLDU, İŞ BULDU!

"Bir daha asla bir araya gelmeyeceğiz" diyen ikili, yeniden barışmaları hakkında sorulan sorular karşısında ise "Teşekkür ederiz" demekle yetindi. Bu arada Deniz Akkaya, mağdur kadını oynayarak yaptığı reklamın karşılığını almış ve geçtiğimiz haftalarda bir TV kanalında
sunuculuk yapmaya başlamıştı!

TÜKÜRDÜKLERİNİ YALADILAR

Aşkı ayaklar altına alan Deniz Akkaya ve Murat Varol, her şeyi çabuk unuttu ve hiçbir şey olmamış gibi objektiflere gülümsedi.

Murat Varol, Deniz Akkaya'ya yönelik tehdit, hakaret ve yaralama suçlarını içeren şikayetini geri çekti. Savcılık dosyayı kapattı.

DENİZ AKKAYA NE DEDİ?

"Kızımın gözünün önünde bana vurunca hemen karakola başvurdum."
"İtişme sırasında benim kafamı duvara çarptığımı söyledi ama ne olursa olsun bir kadına el kaldırmak meşrulaştırılamaz."
"Murat Varol, instagram hesabımı ele geçirip beni rezil edeceğini söyleyerek tehdit etti.
"Asla yeniden barışmam."

MURAT VAROL NE DEDİ?

"İlişkimiz boyunca bana fiziksel ve psikolojik şiddet uyguladı. AVM otoparkı ve evde bana uyguladığı şiddetin kamera kayıtları var."
"Kendisine ilişkimizin artık bittiğini söyleyince bana ağza alınmayacak küfürler etti. Beni herkese rezil etmekle tehdit etti."
"Asla yeniden barışmam."

"Hatalardan ders aldık"

Akkaya, sürpriz barışmayla ilgili şu açıklamayı yaptı: “Aslında birbirimize çok değer veriyoruz ama fevri insanlarız, aniden parlıyoruz. Oturup yaşananları konuştuk, birbirimizden özür diledik. Her ikimiz de hatalarımızın farkındayız, onlardan ders çıkardık. Şimdi yeniden beraberiz. İki üç haftadır görüşüyoruz.”