Magazin

DEMİR DEMİRKAN ‘NEFRET EDENLERE’ BAKIN NASIL YANIT VERDİ?

Vatan'dan Gülşen Yüksel'in haberine göre Demir Demirkan, Ayşe Arman’a yaptığı röportajla yeni çıkan albümünün tanıtımını en etkili şekilde yapmayı başardı.

Eski sevgilisi Sertab Erener için “Beşik kertmesi gibiydik, ayrılmasaydık ölüyordum” diyerek sadece magazin gündeminin değil sosyal medyanın da ilk sırasına yerleşti. Demir’i şimdilerde döven dövene! En hafif konuşanlar ‘Evlenmiş yeni bir yuva kurmuş kadının arkasından nasıl atıp tutarsın’, ‘18 yıl seni silah zoruyla mı o ilişkinin içinde tuttular’, ‘Bir erkeğe biten ilişkinin ardından konuşmak yakışır mı?’ diyorlar. Daha sertleri de var ama belli ki Demir bu durumdan çok rahatsız değil.

Kendisini eleştirenlere teşekkür bile ederek “Çok iyi çalıştınız. ‘Günahı Boynuma’nın ilham kaynağı sizlerdiniz ve tanıtımını da sizler yaptınız. İrili ufaklı hakaretler uzattı da uzattı konuyu ve hâlâ yansımalar sürüyor. Sayenizde kendinizi size anlatan Günahı Boynuma şarkısı tahminimden daha kolay ve hızlı tanıtıldı” dedi.

Demir geçen yıl da “Tam Ölmek De Değil” albümü öncesi Sertab’la ayrıldığını duyurmuş “İlişkimi bitirdim” demişti. Bu tek taraflı ayrılık açıklamasıyla o dönemde çok eleştirilmiş, yine röportajlarında Sertab’ı konu etmişti. Tabii bu kadar detaya girmeden.

Peki bu sefer ne oldu da Demir 18 yıllık ilişkisinde yaşadıklarını bir çırpıda ortalığa döktü. Bana kalırsa ya baştan beri vurucu detayları bu ikinci albümüne sakladı ya da yanındakilerin fazlasıyla gazına geldi. “Bak kötü adam ilan edildin, artık konuşmalısın” diyenlerin dolmuşuna bindi. Ama kimse bana ‘Demir konuşarak günah çıkarttı’ demesin. Her iki durumda da basbayağı PR çalışması… Ne kadar başarılı tartışılır. 

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu