Demet’ten yeni haftaya yeni kavga!

Özellikle son dönemde şarkılarından ziyade yaşadığı polemiklerle adından söz ettiren Demet Akalın'ın bu hafta karşısında Burcu Esmersoy var...

Takip Et:

Her dönem girdiği polemikler ve küslükleri ile adından söz ettiren Demet Akalın, bu kez Burcu Esmersoy ile bir polemiğin eşiğinde. Daha önce sosyal medya takip ettiği bazı kişileri takip etmeyi bırakmak istediğini fakat ayıp olmasın diye takip etmeye devam ettiğini söyleyen Burcu Esmersoy, önceki günlerde 3.8 milyon takipçili hesabından Demet Akalın’ı takip etmeyi bıraktı. Esmersoy’un kendisini takip etmeyi bıraktığını öğrenen Demet Akalın, ünlü sunucuya bir mesaj atarak adeta hesap sordu. Burcu Esmersoy ise Akalın’a yanıt olarak sosyal medya hesabında yeni bir takım değişiklikleri denediğini söyledi. Esmersoy’un bu yanıtına sinirlenen Demet Akalın, “Beni bir daha takip etme” diyerek tepkisini dile getirdi.

ÖNCE MESAJLARI YAYINLATTI, SONRA ADIMI KULLANMAYIN DİYE İSYAN ETTİ!

Burcu Esmersoy ile yazışmasını Gel Konuşalım programının yorumcularından gazeteci Eylem İpek Şafak’a yollayan Demet Akalın ve ünlü sunucunun özel mesajlaşması ekranlarda yer aldı. Bunun üzerine bir açıklama yapmayan Burcu Esmersoy’a karşılık Demet Akalın, Instagram hesabının hikaye bölümünden yayınladığı videolarla olayı devam ettirdi. Burcu Esmersoy’a “Başka denek bulamadın mı?” diye seslenen Demet Akalın, magazin gündemine gelmek isteyen kişilerin kendi adını kullandığını söyledi.

Demet Akalın birkaç hafta önce sıkı dostu Berkay ile kavga etmişti. Berkay’ın eşi Özlem Ada Şahin’e aldığı hediye saat yüzünden çıkan kavga karşılıklı açıklamalarla uzamıştı. Akalın, son olarak şu sıralar Amerika’da bulunan eski arkadaşı Kerimcan Durmaz ile karşı karşıya gelmişti. Ünlü popçu, kendisini ti’ye alan Durmaz’a Ben Fero’nun yeni şarkısı Arkadaş’ta geçen küfürlü bir sözü paylaşarak gönderme yapmıştı.