Magazin

Demet Şener’in yeni aşkı, o fenomenin eski sevgilisi çıktı!

2018 yılında İbrahim Kutluay ile evliliğini sonlandıran Demet Şener’in yeni sevgilisi Cenk Küpeli’nin, Hatice’nin eski sevgilisi olduğu iddia edildi.

Bir magazin programının haberine göre, eski manken Demet Şener’in yeni aşkı Cenk Küpeli’nin, geçtiğimiz günlerde yaptığı popo açma hareketi ile gündeme bomba gibi düşen Hatice’nin eski sevgilisi olduğu öğrenildi.

Eski manken Şener, katıldığı canlı yayında, iş adamı ve eski milli basketbolcu olan Cenk Küpeli ile ilişkilerinin henüz taze olduğunu açıkladı. Şener, hayatı boyunca hiç bir şey saklamadığını ve saklamamaya devam edeceğini söyledi. Kendisinin özgür yapılı bir kadın olduğunun altını çizen Demet Şener, Cenk Küpeli’ye çok aşığım dedi.

Şener, eski eşi İbrahim Kutluay’dan kendisini aldattığını öğrendiği için boşanmıştı. Elimde kanıtlar var diyen Demet Şener, evliliğini kurtarmak için çok çabaladım demişti.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu