Magazin

Demet Şener’den eski eş İbrahim Kutluay’a uzaklaştırma!

Demet Şener, anlaşmalı olarak boşandığı eski eşi İbrahim Kutluay’ı, iki çocuğunun nafakasını ödemediği gerekçesiyle ihtiyati haciz kararı aldırdı. Demet Şener ve İbrahim Kutluay 25 Mart tarihinde 4. Aile Mahkemesi’nde anlaşmalı olarak boşanmıştı. Mahkeme boşanma protokolü gereği İbrahim Kutluay’ın eski eşi Demet Şener’e 3 milyon lira tazminat ile iki çocuğuna toplam 32 bin 500 lira iştirak nafakası ödemesine karar vermişti.

Demet Şener, çocuklarına 1 Nisan’da ödeme yapılması gereken 32 bin 500 TL’lik iştirak nafakasını ödemediği gerekçesiyle eski eşi hakkında icra takibi başlattı. Konu üzerine açıklama yapan Demet Şener’in avukatı, İbrahim Kutluay için “İhtiyati haciz isteme zorunluluğu doğmuştur” açıklamasında bulundu. Mahkeme Demet Şener’in haciz talebini kabul etti ve Demet Şener, İbrahim Kutluay’ın kendisini tehdit ettiği ve hakaret ettiği iddiasıyla korunma talebinde bulundu.

Talebi değerlendiren İstanbul Aile Mahkemesi, 1 ay süreyle İbrahim Kutluay’ın Demet Şener’e yönelik şiddet tehdidi, hakaret ve küçük düşürmeyi içeren söz ve davranışlarda bulunmamasına, evine ve işyerine yaklaşmamasına, iletişim araçlarıyla rahatsız etmemesine karar verdi.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı