Demet Şener’den 3. çocuk sinyali!

4 ay önce iş insanı Cenk Küpeli ile evlenen Demet Şener, bir kez daha anne olabileceğini söyledi...

Takip Et:

2005 yılında 4 yıllık sevgilisi basketbolcu İbrahim Kutluay ile evlenen manken Demet Şener, yıllar içerisinde mesleğini bırakarak 2 çocuk dünyaya getirip onları büyütmüştü. 11 yıl süren evlilik sonrası Demet Şener, 2016 yılında kendisine ihanet ettiği iddiasıyla eşi İbrahim Kutluay’a dava açmış ve çift, bu yılın başında boşanabilmişti. Çekişmeli dava yıllarca magazin gündeminde yer bulmuştu.

Boşanma sonrası İbrahim Kutluay, sevgilisi Edvina Sponza ile ilişkisini gözler önünde yaşamaya başlarken Demet Şener ise kendisinden 7 yaş küçük Cenk Küpeli ile aşk yaşamaya başlamıştı. Kısa sürede evlenmeye karar veren Şener ve Küpeli, geçtiğimiz haziran ayında nikah masasına oturmuştu. Aile arasında gerçekleşen törene Demet Şener’in İbrahim Kutluay’dan olan çocukları İrem ve Ömer de katılmıştı. Çift, nikahtan sonra Demet Şener’in çocukları ile birlikte İstinye’de yaşamaya başlamıştı.

“CENK ÇOCUK İSTER!”

Nikah sonrası İtalya’ya balayına giden Demet Şener ve Cenk Küpeli, tatil dönüşlerinde bir tekstil firması açacaklarını açıklamıştı. Yıllar önce hobi olarak başladığı yogayı profesyonel olarak devam eden Demet Şener, eşinin desteği ile yoga ve spor kıyafetlerinden oluşan ürünler satışa sunacak.

Önceki gün YouTube’da bir kanala röportaj veren Demet Şener, ilerleyen zamanda eşi Cenk Küpeli’nin çocuk isteyebileceğini ve bu konuya sıcak baktığını söyledi. Cenk Küpeli ile tanışmasından da bahseden Demet Şener, ikisinin de arkadaşı olan bir kişi tarafından tanıştırıldıklarını söyledi. Şener, Küpeli ile olan aşkının  spor yaptığı salonun yakınlarında içilen bir kahveyle başlağını ifade etti.