Magazin

Demet Şener ve Cenk Küpeli ortak oluyor!

İbrahim Kutluay ile 11 yıllık evliliği ihanet yüzünden biten Demet Şener, yıllar süren boşanmanın hemen ardından kendisinden 8 yaş küçük iş insanı Cenk Küpeli ile ilişki yaşamaya başlamıştı. Çift kısa sürede nikah masasına oturmuştu.

Evliliğin ardında Kutluay’ın 10 yıl süre ile kendisine verdiği Levent’teki lüks villadan taşınan Şener, eşi Cenk Küpeli, çocukları İrem ve ömer’le yeni bir hayata başlamıştı. İtalya’da yaptıkları balayından dönen yeni evliler, ticarette ortak olmak için gaza bastı.

Demet Şener’in adı ile kurulacak markada özellikle eski modelin son yıllarda meraklısı olduğu spor ve yoga kıyafetleri satılacak. Bunların yanı sıra Demet Şener’in günlük klasik tarzının yansıtıldığı kıyafetler yapılacak. İşleri uzman bir ekibe bırakan Şener ve Küpeli, marka ile yakından ilgileniyor. Çift, kıyafetlerinin alışveriş merkezlerinde açılacak mağazalar ve internet sitesinde satılmasını düşünüyor.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu