Magazin

Demet Şener için kesenin ağzını açtı!

Demet Şener ve eşi Cenk Küpeli’nin ailesi arasındaki kriz geçtiğimiz hafta tırmanmış ve Avni-Oya Küpeli’nin açıklamaları günlerce konuşulmuştu. Babası Avni Küpeli’nin eşi Demet Şener ve evliliği hakkında sözlerinden ardından sosyal medyadan bir açıklama yapan Cenk Küpeli, eşi ve evliliğinin arkasında durmuştu. Seçimlerine ailesinin saygı duymasını isteyen Küpeli, eşi Demet Şener ile büyük bir aşkla evlendiğini belirtti.

CENK KÜPELİ’NİN SOYADI, EŞİNE ALDIĞI ARABANIN PLAKASINDA!

Her fırsatta eşi Demet Şener’e aşkını dile getiren Cenk Küpeli, ailesinin açıklamalarıyla zor günler geçiren eşine bir teselli hediyesi aldı. Demet Şener için kesenin ağzını açan Cenk Küpeli, aldığı 1 milyon liralık lüks arabayla eşini mest etti. Demet Şener, önceki gün Cenk Küpeli’nin aldığı aracıyla Bebek’te görüntülendi. Avni ve Oya Küpeli’nin açıklamalarına yanıt verip vermeyeceği sorulan Demet Şener, aileye direk bir yanıt göndermekten kaçınarak “Mutluyuz” demekle yetindi. Şener’in yeni oyuncağının plakası ise dikkatlerden kaçmadı. Plakada Cenk Küpeli’nin soyadını oluşturan sessiz harfler KPL’nin yer aldığı görüldü.

Haziran ayında gerçekleşen sade bir nikahla evlenen çiftten Cenk Küpeli, daha öncede evliliklerinin ikinci ayında eşi Demet Şener’e sürpriz yapmıştı. Ünlü çift, ikinci aylarını Küpeli’nin sürprizi ile Prag’da kutlamıştı. Demet Şener, tatillerinde çekildikleri fotoğrafları sosyal medya hesabı üzerinden takipçileri ile paylaşmayı ihmal etmemişti. İkili balayı içinde İtalya’yı tercih etmişti.

 

İlgili Haberler

Başa dön tuşu