Demet Şener: Benim en büyük mutluluğum oldu!

Demet Şener, katıldığı bir organizasyonda soruları yanıtladı...

0
cenk-kupeli-demet-sener

Geçtiğimiz yıl eski milli basketbolcu İbrahim Kutluay ile 13 yıllık evliliğini sonlandıran Demet Şener, kısa bir süre sonra iş adamı ve eski basketbolcu Cenk Küpeli ile aşk yaşamaya başlamıştı. Demet Şener geçtiğimiz akşam özel olarak bir davete katıldı.

Kendisini görüntüleyen gazetecilerin sorularını yanıtsız bırakmayan eski manken, özel hayatıyla ilgili soruları yanıtladı. Sevgilisi Cenk Küpeli’yi kızı İrem ve oğlu Ömer ile tanıştıran Şener, “Çocuklar da tanıştı kaynaştı. Onlar benim yol arkadaşım. Çocuklarımla her şeyi konuşuyorum ve danışıyorum” diye konuştu.

Boşanma sürecinin hemen sonrasında bir ilişkiye başlaması hatırlatılınca Demet Şener, “Tabii ki tesadüf. Allah her şeyi kararlaştırıyor. Tam doğru zamanda karşıma çıkması çok güzel oldu” dedi.

Geçtiğimiz günlerde hamile olduğu yönündeki iddiaları yeniden yalanlayan eski model, sevgilisi Cenk Küpeli ile evlilik planları olup olmadığı sorusuna ise”Çok doğal şeyler bunlar. Henüz yeni bir ilişki. Benim en büyük mutluluğum oldu” dedi.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here