Demet Özdemir’in yeni adresi!

Acun Ilıcalı, Demet Özdemir ve İbrahim Çelikkol'u buluşturan Evim dizisinin TV 8'de yayınlanacağı açıkladı...

Takip Et:

‘Erkenci Kuş’ dizisi ile yıldızı parlayan Demet Özdemir, dizisinin final yapmasının hemen ardından uzunca bir tatile çıkmıştı. Bu süreçte gelen teklifleri değerlendiren güzel oyuncu, Evim dizisinde karar kılmıştı. Evim’de Demet Özdemir’in partnerinin İbrahim Çelikkol olduğu açıklanmıştı. Son olarak Muhteşem İkili dizisinde Kerem Bürsin ile ekranlarda olan İbrahim Çelikkol’un projesi uzun soluklu olamamış ve reytinglere yenik düşmüştü.

EVİM TV 8’DE YAYINLANACAK

Demet Özdemir ve İbrahim Çelikkol’u bir araya getirecek olan Evim dizisinin afiş fotoğrafları geçtiğimiz günlerde yayınlanmıştı. Güzel oyuncu, sosyal medya hesabından afiş fotoğraflarını paylaşarak Evim dizisinde yer alacağını kendisi de duyurmuş oldu. İki ünlü oyuncunun ilk kez birlikte oynayacağı Evim dizisinin TV 8 ekranlarında yer alacağı öğrenildi. TV 8 ekranlarında olan Gel Konuşalım programına katılan Acun Ilıcalı, dizinin kanalında yayınlayacağını açıklamış oldu. Tanıtımı henüz yayınlanmayan dizinin ne zaman başlayacağı ise bilinmiyor.

Demet Özdemir, son dizisi Erkenci Kuş ile birlikte büyük bir çıkış yakalamıştı. Kariyeri boyunca birçok kez romantik komedide yer alan güzel oyuncunun Erkenci Kuş sayesinde ünü Türkiye sınırlarını geçti. Ayrıca Can Yaman ile birlikte başrolde yer alan Demet Özdemir’in adı dizi boyunca partneri ile aşk haberlerinde geçmişti. İkili bu iddiayı hiçbir zaman kabul etmese de yalanlama da gelmemişti. Dizinin final yapmasının ardından Can Yaman ve Demet Özdemir birlikte Marmaris’e tatile gitmişti. İki ünlü oyuncunun baş başa tatili paylaştıkları fotoğraflardan ortaya çıkmıştı.