Medya

Demet Özdemir’in öyle bir hayali var ki ‘keşke yapsa’ dedirtiyor

Televizyongazetesi.com/Ayrıntı – Daha evvel rol aldığı dizilerden sonra Erkenci Kuş dizisiyle yıldızı iyice parladı Demet Özdemir’in. Daha çok romantik komedilerde bakmaya alıştığımız Demet Özdemir, şimdilerde dram dizisi Doğduğun Ev Mukadderatındır’de rol alıyor.

Oyuncu 1992 doğumlu ve 28 yaşında. Genç yaşına rağmen zaferli bir grafik çizerek iyi bir kariyer edindi. Ancak Demet Özdemir’i bu noktaya getiren şeyin arkası çok çalışmak, çok emek vermek var.

Pantene’in kanser hastası bayanlara peruk bağışı ile ilgili kampanyası ismine bir canlı yayına katıldı Demet Özdemir. Instagram’da yapılan yayında Gazeteci Ayşe Arman’ın sorularını cevapladı. Henüz 16 yaşında dans dersleri almaya başlayan Demet Özdemir’in en büyük hayalinin de dans konusuyla alakalı olduğu ilk defa bilindi.

Daha sonra Ayşe Arman’ın suallerini büyük bir samimilikle cevaplayan Demet Özdemir, kendisine nasıl bir gelecek hayal ettiği ile ilgili bir suale cevap verdi.

Hayal kurmanın ehemmiyetine değinen ve hayal kurmaktan hiç vazgeçmediğini vurgulayan Demet Özdemir “Çok uzun vadeli tasarı yapmıyorum zira tam hayallerim yavaş yavaş da şekilleniyor bazen.
Demet Özdemir, tanınırlığını kullanarak daha büyük işlere vesile olmak istediğini ifade ederek Türkiye’de dans kursuna gitmek, dans eğitimi almak isteyen kızlara bu hizmeti sağlamayı çok istediğini anlattı.

Genç oyuncu, dileğini şöyle paylaştı: “Daha fazla bir şeylere taşıtı olmak istiyorum ve ben kızlarla dans etmek, dans mektebi açmak istiyorum. Başka kentlerde dansla tanışmamış, kızlarlaa. Onların hürlüğe kavuştuğu anı bakmak istiyorum gözlerimde.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu