Demet Özdemir’in hayranları adeta tetikte bekliyor! Dakikalar içinde binlerce beğeni aldı

Takip Et:
Bize dram, sete neşe! Demet Özdemir, Doğduğun Ev Kaderindir’in setini adeta coşturdu!
Bize dram, sete neşe! Demet Özdemir, Doğduğun Ev Kaderindir’in setini adeta coşturdu!

Magazinn /Ayrıntı – Erkenci Kuş dizisiyle beraber hayran kitlesini iyice geliştiren Demet Özdemir, romantik komedi stili dizilerden drama geçiş yapınca, takipçileri onu bir defa daha kalplerine bastılar. Genç oyuncu, dram dizisinde de zaferli bir performans sergiliyor.

Aşinayı gibi tv8’de ekrana gelen Doğduğun Ev Mukadderatındır dizisinde Zeynep rolüyle ekranlarda şu gizeme. Oyuncu, günlük yaşamında oldukça natürel, dürüst, mizahlı bir şahsiyet. Setten kamera ardında paylaşımları da sosyal medyanın alakayla takip edilen bir rutini oldu artık.

Özdemir’in hayranları, sanki onun bir paylaşım yapmasını tetikte bekliyorlar.
Dakikalar içinde binlerce yorum ve alkış alıyor oyuncu.

Demet Özdemir’in galibiyetli oyunculuğunun yanı sıra sosyal medyasını da galibiyetli bir biçimde yürüttüğünün bir göstergesi bu. Oyuncu, içten davranışlarıyla takipçilerini mutlu etmeye devam ediyor.

Son olarak aşağıdaki paylaşımı yaptı Demet Özdemir, ne bir yorum yaptı, ne bir yollama ama öylesine sürükleyip koyduğu bir resmine dahi 35 dakika içinde 134 bini geçen alkış geldi. 2800’ün üzerinde de yorum yapıldı.

Sanki takipçileri yorum yapmak ve alkış için birbirleriyle yarışıyorlar.
Süratle de yükseliyor bu sayı. çoğu zaman ünlü adın bu sayılara öyle basit basit erişemediğini de anımsatalım.

İşte Demet Özdemir’in son paylaşımı:

🤍

Özdemir, Doğduğun Ev Mukadderatındır dizisinin çekimleri sırasında İbrahim Çelikkol’u da içine aldığı bu resmi de story’den paylaştı…

.