Medya

Demet Özdemir’in bohem pozuna bayıldılar!

Televizyongazetesi.com/Ayrıntı – Romantik komedi cinsindeki Erkenci Kuş dizisindeki galibiyetli performansının ardından bu kere dram dizisiyle ekranlara gelen Demet Özdemir, izleyicilerden methiye toplamaya devam ediyor. TV8’de yayınlanan Doğduğun Ev Mukadderatındır dizisiyle ekranlarda olan oyuncu, hayran kitlesini de giderek geliştirmekte.

İbrahim Çelikkol ile beraber başrolünde oynadığı dizideki Zeynep karakteriyle hayranlarının alakayla izlediği oyuncunun, bir evvelki dizisi Erkenci Kuş’un yayınlandığı İtalya’ya gittiği dinlenmişti bir kaç gün evvel.

Demet Özdemir, İtalya’da olsa da sosyal medya sayesinde takipçileri onu bakmaya devam ediyor. Özdemir’in her yaptığı paylaşım büyük alkış rakamlarına erişirken, binlerce yorum da yağıyor.

Sanki ileti atmasını telefonun başında bekleyen takipçileri, hemen yorum yapmak için sıraya giriyorlar. Bu günlerin popüler oyuncularından birisi olan Özdemir, instagram’da 11 milyonu geçen bir takipçi rakamına sahip.

Hal böyle olunca yaptığı her paylaşıma da binlerce alkış ve yorum geliyor.
Bir sırçanın önünde duran Özdemir’in suratı dahi doğru samimi seçilemiyor.

Ancak Demet Özdemir’in hayranları bu resme de bayıldı! Kısa müddette 322 bini geçen alkış rakamına erişen resme gelen yorumlarda da oyuncuya methiye dolu ifadeler yer almakta.

İşte o paylaşım:

🤍

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu