Demet Özdemir Can Yaman sorularına sessiz kaldı!

Ünlü oyuncu Demet Özdemir, yakın bir arkadaşının düğününe katıldı. Özdemir, magazin muhabirlerinin Can Yaman hakkında sorduğu sorular karşısında sessiz kaldı...

‘Erkenci Kuş’ dizisinin yıldız oyuncusu Demet Özdemir, dizinin final yapmasına yakın Alaçatı’ya tatile gitmişti. Rol arkadaşı Anıl Çelik ile tatil yapan güzel oyuncunun sevgilisi Can Yaman’dan ayrıldığı iddia edilmişti. Çiftin Maldivler tatilinde tartıştığı ve bu yüzden tatili yarıda keserek ayrı ayrı uçaklarda İstanbul’a döndüğü öne sürülmüştü.

İddialar karşısında suskunluğunu koruyan Demet Özdemir, önceki akşam çocukluk arkadaşı Sencer Çelik’in düğününe katıldı. Düğünde bol bol dans eden Özdemir’in keyifli halleri dikkat çekti. Güzel oyuncunun, gelin çiçeğini tutmak için bekar kız arkadaşlarıyla beklemesi de dikkat çekti.

“BU KONUYA GİRMEYELİM!”

Düğünün sona ermesinin ardından, çıkışta görüntülenen ünlü oyuncunun, “Can bey ile ayrıldığınız doğru mu?” sorusunu duyunca keyfi kaçtı. Özdemir, “Bu konuya girmeyelim şimdi. After partiye gidiyorum” diyerek hızla uzaklaştı.