Medya

Demet Özdemir’den yeni başlangıç!

‘Sana Bir Sır Vereceğim’ dizisinde Aylin karakterine hayat vererek oyunculuğa başlayan Demet Özdemir, Kıvanç Tatlıtuğ ve Farah Zeynep Abdullah’ın başrolünde yer aldığı Kurt Seyit ve Şura dizisinde de oynamıştı. Özdemir’in asıl tanındığı diziler ise Çilek Kokusu ve No:309 olmuştu.

Zamanla romantik komedi dizilerinin aranan yüzü haline gelen Demet Özdemir, 2018 yazında Can Yaman ile birlikte Erkenci Kuş dizisine başlamıştı. Güzel oyuncunun ünü Erkenci Kuş ile ülke sınırlarını aşmıştı. Can Yaman’la uyumu sayesinde hayran kitlesini de arttıran Demet Özdemir’in dizi başladığından beri adı yakışıklı oyuncu ile anılıyordu. Fakat bu zamana kadar ne Demet Özdemir ne de Can Yaman aşk dedikoduları hakkında yorum yapmadı. İkilinin Erkenci Kuş’un final yapmasının ardından birlikte Marmaris’te tatil yaptığı öğrenilmişti. Özdemir ve Yaman’ın keskin gözlü hayranları iki ünlü oyuncunun paylaşımlarından aynı yerde tatil yaptıklarını ortaya çıkarmıştı.

INSTAGRAM HESABINDAN DUYURDU

Erkenci Kuş’tan sonra ekranlara ara vermeyen Demet Özdemir, yeni sezonda TV 8 ekranlarında olacak olan Evim dizisi ile oyunculuk kariyerine devam etmiş olacak. Demet Özdemir’in yeni dizisinde partneri ise İbrahim Çelikkol oldu. Siyah Beyaz Aşk dizisindeki performansı ile büyük beğeni toplayan ünlü oyuncu, son olarak Kerem Bürsin ile birlikte Kanal D’de yer alan Muhteşem İkili dizisinde oynamıştı. Dizi, reytinglere yenilmiş ve erken final yapmıştı.

Demet Özdemir, yeni partneri İbrahim Çelikkol ile Evim dizisi için çekilmiş fotoğraflardan birini Instagram hesabından yayınlayarak yeni dizisini duyurmuş oldu. Güzel oyuncunun paylaşımı yüz binlerce beğeni aldı.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu