Medya

Demet Özdemir’den yaşıtlarına dikkat çeken tavsiye! Bu kariyeri öyle kolay edinmedi!

Televizyongazetesi.com/Ayrıntı – Bu günlerin en popüler genç ve galibiyetli oyuncuları arasında yer alan Demet Özdemir, reklam suratı olduğu marka için instagram’da bir canlı yayın asıllaştırdı. Moderatörlüğünü gazeteci Ayşe Arman’ın yaptığı yayında Özdemir, natürel halleri ve içten açıklamalarıyla dikkatleri çekti.

2014 senesinde yer aldığı Kurt Seyit ve Şura dizisiyle ilk defa ekranlara gelen oyuncu, daha sonrasında Çilek Kokusu adlı dizi ile daha çok tanındı.
1992 doğumlu olan Demet Özdemir, genç yaşına karşın ehemmiyetli deneyimler edinmiş bir ad. Özdemir’in oyunculuğa başlamadan evvel dansçı olduğu da bir başka ayrıntı.

Demet Özdemir, instagram’da reklam suratı olduğu şampuan markası Pantene’in sosyal mesullük projesi ismine iletiler verdi. Oyuncu, ” ’Beraber Daha Eforlusurat!’ diyerek çıktığımız bu uzun ve eforlu yolda kanserle çaba eden ve rehabilitasyon sürecinden dolayı saçlarını kaybeden bayanların yanında olarak kendilerini daha eforlu sezmelerini sağlamayı kastediyoruz” açıklamasını yapan oyuncu, kanser sebebiyle saçlarını kaybeden bayanlar için herkesi peruk bağışı yapmaya çağırdı.

Verilen iletilerin ardından Ayşe Arman’ın kendisiyle alakalı suallerini de cevaplayan Demet Özdemir, çok genç yaşında olmasına rağmen elde ettiği zaferin gerçeğinde uzun bir emekle ortaya çıktığını belirterek “Hayal kurmak çok ehemmiyetli.
O zaman yaşam beni doğru yerde doğru zamanda bununla buluşturdu.” ifadesini kullandı.

Genç jenerasyonlara da hayal kurmayı öneri eden ve bunun insanların gayesine erişmede ne kadar ehemmiyetli olduğunu anlatmaya çalışan oyuncu, “Hayal kurmanın hiç bir sınırı yok, hayal kursunlar, sonrasında araştırma yapıp eğitim alsınlar” diye konuştu.

18 yaşında oyuncu olmaya karar verdikten sonra Ünlü Sanatçı Şahika Tekand’dan ders aldığı anlatan Demet Özdemir, “Tiyatro eğitimi aldım.
Oyunculuğun yanı sıra şunu öğrettiler bize. 18z yaşım dolmuştu oraya başladığımda. Sınıfa gittiğimde 30-35 yaşında insanlar vardı. Hepsi başka işteydiler. Dedim ki ne kadar hoş herkes hayal kurmaya devam ediyor. Oradaki en hoş kaide şuydu, sınıfta bir tek renk seçiliyor ve herkes o renkte giyiniyordu, bayan erkek. Çok iyi oynamak değil oyunculukla alakalı mevzu. Verilen bu iletiyi bakmak da ehemmiyetli. Hiç bir ayrıma gerek dinlenmeden herkesin eğitim alınabileceğini anlatan bir stüdyoydu.”

Oyuncu, gençlere de şu öneride bulundu: “Hayal kurmaya devam edin, hiç vazgeçmeyin çalışın, eğitim alın… Ailelerini her zaman beğensinler ve onlara çok değer katsınlar.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu