Magazin

Demet Özdemir’den Can Yaman yorumu!

‘Erkenci Kuş’ dizisinin final yapmasının ardından partneri ve adının aşk dedikodularına karıştığı Can Yaman ile Marmaris’te tatil yapan Demet Özdemir, daha sonra Bodrum Yalıkavak’ta kiraladığı evde oyuncu Kaan Yıldırım ile birlikte görüntülenmişti.

“TATİLİ HAK ETTİM”

Tatilden dönen Demet Özdemir magazin muhabirlerinin sorularını yanıtladı. Yoğun bir sezon geçirdiğinden bahseden güzel oyuncu, “Bu tatili hak ettiğimi düşünüyorum. 6 senedir yazın hiç tatil yapamamıştım, güzel oldu” şeklinde konuştu.

“PARTNERİMİN BAŞARILI OLMASINA ÇOK MUTLU OLDUM”

Can Yaman’ın son zamanlarda uluslararası listelerde de başarılı olmasının nasıl değerlendirdiği sorulan Özdemir,  “Partnerimin başarılı olmasından çok mutlu oldum. Ne güzel” cevabını verdi. Can Yaman ile ilgili aşk sorularını yanıtlamak istemeyen ünlü oyuncu, Yaman’ın adını kullanmayıp ‘partnerim demesi dikkat çekti.

Oyuncu, “Kaan Yıldırım’la aşk yaşıyor musunuz?” sorusuna ise “Kaan ile ilgili yazılı açıklama yaptım. Öyle bir şey yok.” Yanıtını verdi.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu