Demet Özdemir’den anlamlı hareket

Takip Et:
Demet Özdemir’den anlamlı hareket
Demet Özdemir’den anlamlı hareket

Pantene, Pi Kadın Kanserleri Derneği ile reelleştirdiği ‘’Uzun ve Güçlü Bir Hayat Projesi’’ için Instagram üzerinden bir canlı yayın hakikatleştirdi. Ayşe Arman’ın moderatörlüğünde asıllaştırılan yayına Pantene marka elçisi Demet Özdemir ve Pi Kadın Kanserleri Derneği başkanı Arzu Karataş katıldı.

Kadınları motive etmek emeliyle toplanan Pantene ve Pembe İzler Kadın Kanserleri Derneği ‘’Uzun ve Güçlü Bir Hayat Projesi’’ni asıllaştırdıkları Instagram canlı yayınında anlattı.
Birçok bayan hastadan aynı sözü duydum; ‘Kanser olduğumu saçım döküldüğüne hissettim’. Kendi rehabilitasyon tecrübemden de öğreniyorum ki saç, bir kadının beden algısı için çok ehemmiyetli. Ayrıca, saçlarını kaybeden bayanlar, sadece estetik olarak değil, sosyal olarak da negatif etkilenebiliyorlar. Zira etrafında ‘hasta’ algısını pekiştiren gidişat haline geliyor. Belki de bir parça unutmak, bir parça geride bırakmak istedikleri zamanlarda hastalığıyla alakalı suallerin muhatabı oluyorlar.
Affedeceğimiz perukları iletirken onlara ’Beraber Daha Eforluyuz!’’ diyeceğiz. Onlar bu yolda yalnız değiller, onları düşünenler, onların hayatını hoşlaştırmak için çabalayanlar var! Hem de binlerce! Pantene’nin mahsullerini alan her bayan, başka bir kadının hayatına hoşluk ve iyilik katacak. Pantene gibi değerli bir markanın kemoterapi sebebiyle saçını kaybetmiş bayanların hayatlarına değmek istemesi bizleri çok mutlu etti. Dernek olarak daha geniş kitlelere sesimizi duyurarak, daha çok bayana destek edebileceğiz, beraber kuvvetleneceğiz’’ dedi.

Marka elçisi Demet Özdemir ise Pantene ile pek çok bayana yardım olup, bu güçlü süreçte bir nebze de olsa mutlu olmalarına katkı sağlamaktan dolayı oldukça mutluluk ve coşku dinlediğini belirtti.
Zira yaptığımız çalışmalardan öğreniyoruz ki bayanlar saçları iyi göründüğünde kendilerini çok daha eforlu seziyorlar. Böylece affettiğimiz peruklar ile rehabilitasyon sürecinde saçlarını kaybeden bayanların saçlarına yine kavuşana kadar aynaya her baktıklarında kendilerini daha iyi sezmelerini ve yaşadıkları güçlü sürece karşın içlerindeki eforu dışarıya çıkartmalarını istiyoruz. Kesinlikle her bayan için saçları çok bedelli. Benim de en hoşlandığım aksesuarım uzun ve eforlu saçlarım.
Öğreniyorsunuz spotların altında, her zaman iyi görünmem gereken bir işim var. Iyi görünmemi ve sezmemi sağlayan baş oyunculardan biri saçlarım. Saçlarımı hayalimdeki gibi uzun ve eforlu bakınca daha motive oluyor her ana daha eforlu odaklanabiliyorum’’ ifadelerinde bulundu.

Siz de Carrefour ve Watsons mağazalarından Ekim ayı süresince alacağınız Pantene mahsulleri ile ‘Uzun ve Eforlu Bir Hayat’ projesine yardım olabilirsiniz.

.