Demet Özdemir’den 3 milyonluk imza!

Demet Özdemir, bir şampuan firmasının reklam yüzü oldu. Ünlü oyuncu bu reklam anlaşmasıyla bir servet kazandı...

Takip Et:

Oynadıkları dizilerle geniş kitleler tarafından beğenilen ve binlerce fana sahip ekranların aranan oyuncularının yolu mutlaka kariyerlerinin bir döneminde şampuan reklamlarından geçiyor. Bu kez bir şampuan firmasının reklam yüzü olan isim Demet Özdemir oldu. Erkenci Kuş dizisindeki performansı ile ününe ün katan ve yurtdışında da tanınan bir oyuncu haline gelen Özdemir, yeni dizisi Evim ile birlikte bir de şampuan firmasının yüzü oldu.

NESLİHAN’IN YERİNİ 2 MİLYON LİRA FARKLA DEMET ALDI

Geçtiğimiz yıllarda Neslihan Atagül ile çalışan şampuan firması bu yıl Demet Özdemir ile çalışmaya karar verdi. Neslihan Atagül ile 1 milyon liraya anlaşan firmanın Demet Özdemir’e 3 milyon lira ödediği öğrenildi. Neslihan Atagül, firmanın reklamlarında oynamış ve yüzü olduğu firmanın sponsor olduğu Altın Kelebek Ödül Töreni’nde de boy göstermişti.

Yıllar içerisinde birçok ünlü oyuncu saçlarının güzelliği ile şampuan firmalarının reklamlarında oynamıştı. Türkiye kadar Arap dünyasında da hatrı sayılır bir hayran kitlesi bulunan Tuba Büyüküstün bu isimlerden biri. Şimdilerde kısacık kestirdiği saçları ile dikkat çeken ve ikinci bebeğine hamile olan Bergüzar Korel de şampuan reklamı güzellerinden. Serenay Sarıkaya ise uzun yıllardır aynı firma ile çalışıyor. Güzel oyuncu, halen aynı firmanın reklamlarında yer alıyor. Hercai dizisinin yıldız oyuncusu Ebru Şahin’e de bir şampuan firmasından reklam yüzü olması yönünde bir teklif gittiği iddia edilmişti. O dönem konuşulanlara göre; reklam için 2 milyon lira isteyen Ebru Şahin ve firma fiyatta anlaşamamıştı.