Demet Özdemir ve Kaan Yıldırım’ın gece buluşması!

Aşk yaşadıkları iddiasıyla magazin gündemine bomba gibi düşen Demet Özdemir ve Kaan Yıldırım ikilisi, birkaç gün önce olduğu gibi yine Özdemir'in evinde görüntülendi...

Takip Et:

Adı bir yıldır ‘Erkenci Kuş’ dizisindeki partneri Can Yaman ile anılan Demet Özdemir’in Kaan Yıldırım ile yeni bir aşka yelken açtığı iddia edilmişti. Önceki günlerde arkadaş gruplarıyla Demet Özdemir’in Yalıkavak’taki evinde objektiflere yansıyan ikili, görüntülendiklerini fark edince büyük panik yaşamıştı. Özdemir’in evinden ayrılan Kaan Yıldırım ve güzel oyuncu gündüzü ayrı ayrı geçirse de gece tekrar bir araya geldi.

KOLUNU ÖPÜP, BAŞINI OMZUNA YASLADI

Saat 23:00 civarında Kaan Yıldırım, yine Demet Özdemir’in evine geldi. Çift, havuz başında baş başa saatlerce oturup sohbet etti. Ünlü oyuncunun, Demet Özdemir’in kolunu öpmesi ve başını omzuna yaslaması gözlerden kaçmadı. Gecenin ilerleyen saatlerinde üşüyen Özdemir’i, Kaan Yıldırım battaniye getirerek ısıttı.

AŞK MI, ARKADAŞLIK MI?

Yakın arkadaşı Seçkin Özdemir’in eski sevgilisi Demet Özdemir ile sevgili olduğu iddia edilen Kaan Yıldırım’ın çevresi Özdemir ve Yıldırım’ın arkadaş olduklarını söylese de ikilinin samimi tavrı bu sözleri yalanlar nitelikteydi.