Magazin

Demet Özdemir ve Kaan Yıldırım’dan peş peşe açıklamalar!

Kısa süre önce aşk yaşa maya başladıkları konuşulan Demet Özdemir ve Kaan Yıldırım ikilisi, Özdemir’in Bodrum’daki evinden iki kez magazinciler tarafından görüntülenmişti. Birkaç gündür çıkan haberler sonrası hem Demet Özdemir hem de Kaan Yıldırım’dan açıklama geldi.

“EVDE YALNIZ DEĞİLDİK”

Art arda açıklama yayınlayan iki oyuncudan Demet Özdemir, “Birçok şey yazıldı çizildi, bugün çıkan haberlerden sonra açıklama yapmak zorunda hissettim. Kaan ile arkadaşız, aramızda bir şey yok, fotoğraflar da sohbet sırasında çekilmiş fotoğraflar. Sohbet ederken ikimizdik ama yazıldığı gibi evde baş başa da değildik… Çok uzun zamandır hayal ettiğim tatili yapıyorum, arkadaşlarımın, dostlarımın, ailemin gelip gittiği… Uzun çalışma temposunun yükünü attığım… Dinlenmeye biraz daha devam, yeni güzel projelere enerji toplamak için” ifadelerini kullandı.

“DEMET BENİM ARKADAŞIM”

3 yıllık eşi Ezgi Eyüboğlu’ndan haziran ayında boşanan Kaan Yıldırım ise Demet Özdemir’in ardından “Çıkan haberler gerçeği yansıtmamaktadır. Demet Özdemir benim arkadaşımdır.” şeklinde bir açıklama yayınladı.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı