Demet Özdemir ve Kaan Yıldırım birlikte görüntülendi!

Aşk yaşadıkları iddiasıyla magazin gündemine bomba gibi düşen Demet Özdemir ve Kaan Yıldırım, ilk kez güzel oyuncunun villasında objektiflere yansıdı...

Takip Et:

Seçkin Özdemir’den ayrıldıktan sonra adı sürekli olarak ‘Erkenci Kuş’ dizisindeki partneri Can Yaman ile anılan Demet Özdemir’in Kaan Yıldırım ile aşk yaşamaya başladığı iddia edilmişti. Can Yaman ile ilişkisini hiçbir zaman kabul etmeyen ünlü oyuncunun, Yaman ile önceki günlerde Marmaris’te tatil yaptığı ortaya çıkmıştı.

Can Yaman ile aşk dedikoduları yılan hikayesine dönen Demet Özdemir’in, haziran ayında 3 yıllık eşi Ezgi Eyüboğlu’ndan sürpriz bir şekilde boşanan Kaan Yıldırım ile yeni bir ilişkiye yelken açtığı konuşuluyor. Birbirlerini tanıma sürecinde oldukları öğrenilen ikili, pazartesi günü gece 4’e kadar arkadaş grubuyla Özdemir’in evinde zaman geçirdi. Dün öğle saatlerinde güzel oyuncunun villasının havuzunda görüntülenen ikiliden Demet Özdemir, gazeteciler tarafından çekildiklerini fark edince telaşlandı. Kaan Yıldırım’a “Bizi çektiler. Ne yapacağız?” dediği duyulan Özdemir, havuzdan çıktı. Kaan Yıldırım ise havlu ile kendisini gizlemeye çalıştı. Çifte arkadaşları da adeta siper oldu.