Demet Özdemir ve İbrahim Çelikkol hayranlarının sorularını yanıtladı!

Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin başrol oyuncuları Demet Özdemir ve İbrahil Çelikkol, sosyal medyada ortak bir yayın açarak hayranları sohbet etti...

Takip Et:

Demet Özdemir, İbrahim Çelikkol’a, “Sen bizim setimizde çok güzel bir ağabey çok güzel bir oyuncusun. Sen çok çabuk hazırlanıyorsun. Benim gibi değilsin” dedi. Çelikkol da yanıt olarak, “Methi’yi de Zeynep’i de çok özledim. Diziden sonra yorumları okuyup birlikte gülüyorduk motive oluyorduk. Bu süreç arkamıza bakmayı öğretti. Dünyanın ne kadar değerli olduğunu hissettirdi. Bir an önce sete dönmek ve senden hızlı giyinmek istiyorum” dedi.

Canlı yayın esnasında oyuncuların takipçileri Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde Mehdi ve Zeynep‘in aşkı soruldu. Özdemir, “Aşka bakış açımı değiştirdiniz diyenler var. Bizim dizinin en büyük tılsımı unuttuğumuz büyüdüğümüz tabularımızın verdiğimiz bir sürü karar var. Bir sürü rol model oluşturuyoruz. Birine aşık olmak istiyoruz ama geçmişte oluşturduğumuz tabulara uyduramıyoruz. Duygusal eksiklerimizi birbirinde tamamlama durumu var Zeynep ile Mehdi’de” şeklinde konuştu.

Çelikkol da, “Her şey mutasyona uğruyor. Aşk da mutasyona uğradı. Bazı duyguları zamanla kaybediyoruz. O yüzden Mehdi ve Zeynep’te saflık var. Çok fazla dil konuşmuyor. Samimiyet olduğu zaman seyirciye geçiyor. Geçmişini geleceğini görüyor seyirci” ifadelerini kullandı.

DOĞDUĞUN EV KADERİNDİR FİNAL YAPIYOR İDDİASINI YALANLADI! 

Ayrıca son zamanlarda Doğduğun Ev Kaderindir‘in final yaptığı iddialarına ünlü oyuncu İbrahim Çelikkol, “Dizimiz devam edecek. Sete çıkacağımız günü sabırla bekliyoruz. Biz dizimizi çok seviyoruz. Ben Zeynep’i çok seviyorum. Demet’i de çok seviyorum.” sözleriyle çıkan haberleri yalanlamış oldu.