Medya

Demet Özdemir ve İbrahim Çelikkol bir arada!

‘Çilek Kokusu’, ‘Kurt Seyit ve Şura’, ‘No 309’ gibi dizilerde oynayan Demet Özdemir, son olarak 2018 yılının yaz aylarında yayın hayatına başlayan Erkenci Kuş dizisinde Sanem karakterine hayat vermişti. Can Yaman ile başrolde yer alan Demet Özdemir, yakışıklı oyuncu ile uyumuyla adından söz ettirmiş ve ününe ün katmıştı. Birbirlerine çok yakıştırılan ve sosyal medyada isimlerinin birleşimlerinden fan sayfaları dahi açılan ikili, sürekli olarak aşk yaşadıkları yönünde haberlere konu olmuştu. Ne Demet Özdemir ne de Can Yaman aylardır bu konu hakkında konuşmadı. İki ünlü oyuncu dizilerinin final yapmasıyla birlikte Marmaris’e tatile giderek bu iddiaları daha da güçlendirmişti.

İLERLEYEN GÜNLERDE EKRANDA OLACAKLAR

Erkenci Kuş’un final yapmasının ardından bir sinema filminde yer alacağı öğrenilen Can Yaman’ın aksine Demet Özdemir, televizyona ara vermeden yeni bir proje ile anlaşmıştı. TV 8’de yayınlanacak olan Evim dizisinde oynayacağı kesinleşen güzel oyuncunun partneri de belli oldu.

Siyah Beyaz Aşk isimli dizi ile ünü yurtdışına da yayılan ve son olarak Kerem Bürsin’le Kanal D’de yayınlanan Muhteşem İkili dizisinde oynayan İbrahim Çelikkol, Demet Özdemir’in partneri oldu. Çelikkol, geçtiğimiz yıl Muhteşem İkili dizisine başlamıştı. Ünlü oyuncunun dizisi beklenmedik bir son yaşayarak reytinglere yenik düşüp erken final yaptı.

Öte yandan yakışıklı oyuncu 2017 yılında evlendiği mimar Mihre Mutlu ile mutlu bir evlilik sürdürüyor. Ünlü çiftin yakın zamanda Ali ismini verdikleri bir çocukları olacak.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu