Magazin

Demet Özdemir ve Ezgi Eyüboğlu ilk kez yan yana geldi!

Bir yıldır adı ‘Erkenci Kuş’ dizisindeki partneri Can Yaman ile anılan Demet Özdemir, Yaman ile Marmaris’te yaptığı tatil sonrası Bodrum Yalıkavak’ta bir yazlık kiralamıştı. Tatilin tadını kiraladığı villada çıkaran güzel oyuncu, ailesi ve arkadaşlarını burada ağırlamıştı. Demet Özdemir, evinde Kaan Yıldırım’ın da içinde bulunduğu bir arkadaş grubuyla havuz keyfi yaparken objektiflere yansımıştı. Özdemir ve Yıldırım aynı günün gecesinde havuz başında baş başa sohbet ederken görüntülenmişti.

DEMET VE EZGİ ARASINDA SOĞUK RÜZGARLAR!

Demet Özdemir ve Kaan Yıldırım’ın eski eşi Ezgi Eyüboğlu, önceki akşam Oğuzhan Koç konserine katıldı. İki ünlü oyuncu neredeyse yan yana oturdu. Özdemir ve Eyüboğlu’nun arasında sadece bir koltuk vardı. İki güzel oyuncu, gece boyunca birbirlerine bakmaktan ve konuşmaktan kaçındı. Ortamda soğuk rüzgarlar esti.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu