Demet Özdemir ve Can Yaman’ın barış tatili!

‘Erkenci Kuş’un 51. bölümle birlikte final yapmasının ardından dizinin başrol oyuncuları Demet Özdemir ve Can Yaman, sezonun yorgunluğu atmak için tatile çıktı. Sosyal medya hesaplarından tatil paylaşımı yapan ikilinin beraber tatil yaptığı, benzer yerlerden pozlar paylaşmaları ile ortaya çıktı...

Takip Et:

‘Erkenci Kuş’ dizisi geçtiğimiz yıl yaz aylarında ekran macerasına başlamıştı. Dizi reytinglerde üst seviyede yer alınca sezon boyunca ekranlarda olmaya devam etmişti. Sezon finali yapmayacağı açıklanan dizi, sürpriz bir şekilde 51. bölümde ekrana veda etmişti. Dizinin final yapması başroller Demet Özdemir ve Can Yaman’ın ayrılmasına bağlanmıştı. Sette birbirlerinin yüzlerine bakmadıkları konuşulan çift, çıktıkları tatilden yaptıkları paylaşımlarla hayranlarını heyecanlandırdı.

TATİL PAYLAŞIMLARI ELE VERDİ

Daha önce Maldivler’de tatil yapan Özdemir ve Yaman’ın ‘Erkenci Kuş’un final yapmasının ardından soluğu Marmaris’te aldıkları konuşuluyor. Yoğun geçen sezonun yorgunluğunu çıktıkları tatilde çıkarmaya çalışan ikili, sosyal medya hesaplarından paylaşım yapmayı da ihmal etmiyor.

Benzer yerlerde çekilmiş fotoğraflarını 1 saat arayla yayınlayan Demet Özdemir ve Can Yaman, adeta barıştıklarını ilan etmiş oldu. Çıkan aşk haberleri hakkında bu zamana kadar konuşmayan oyuncu çift, ayrılık iddiaları hakkında da sessizliğini bozmamıştı.