Magazin

Demet Özdemir ve Can Yaman’ı hayranları sobeledi!

Geçtiğimiz yaz ekran macerası başlayan Erkenci Kuş dizisinin ilk bölümlerinden bu yana Can Yaman ve Demet Özdemir ikilisinin birlikte olduğu iddia ediliyor. Fakat iki ünlü oyuncu inatla haklarında çıkan iddialara yanıt vermiyor.

DEMET ÖZDEMİR’İN KAAN YILDIRIM İLE AŞK YAŞADIĞI İDDİA EDİLMİŞTİ…

Son olarak dizilerinin final yapmasının ardından Marmaris’e tatile giden ikili, yaptıkları paylaşımlarla aynı yerde olduklarını ele vermişti. Can Yaman daha sonra İtalya’ya gitmiş, Demet Özdemir ise Bodrum’a geçmişti. Özdemir, kiraladığı yazlıktan eski sevgilisi Seçkin Özdemir’in yakın arkadaşı Kaan Yıldırım ile objektiflere yansımıştı. Özdemir ve Yıldırım’ın aşk yaşadığı iddia edilmiş ve ikili peş peşe açıklamalar yayınlayarak dedikoduları yalanlamıştı.

PAPARAZİ HAYRANLARINDAN KAÇAMADILAR

Can Yaman ve Demet Özdemir’in birlikte yeni bir fotoğrafı ortaya çıktı. Tatil dönüşü çekilen fotoğrafta birlikte görülen ikiliyi bir hayranları görüntüledi.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu