Medya

Demet Özdemir sosyal medyadan isyan etti: Elleriniz kırılsın!

Televizyongazetesi.com/Ayrıntı – tv8’de yayınlanan Doğduğun Ev Mukadderatındır dizisinde rol alan Demet Özdemir, sosyal medyada yaptığı bir paylaşımla dikkatleri çekti. Oyuncu, son senelerde gitgide çoğalan bayana şiddet konusuyla alakalı zaman zaman paylaşımlar yapmakta ve tepkisini koymakta.

Son olarak da kocası tarafından eziyete maruz kaldığı ve koruma arz ettiği bilinen bir bayanla ilgili videoyu paylaştı. Demet Özdemir, yaptığı paylaşıma “Bir tane daha durun artık! Elleriniz kırılsın” anekdotunu düştü.
Eziyete maruz kaldığını iddia eden kadının  suratında ve boynundaki izler noktaya değinirken eşinin bebeğinin 12. kattan aşağı sallandırdığı sözleri korkuya düşürdü.

Eşinin ailesinin eforlu bir aile olduğu için kent değiştirip kendi ailesinin yanına giden kadının can güvenliği olmadığı için koruma istemesiyle alakalı bir paylaşımdı bu. Sosyal medyada noktaya değinen paylaşımı Demet Özdemir de kendi hesabında yayınlayarak dikkatleri sürüklemek istedi.

Genç oyuncunun duyarlı tutumu takdir bakarken, düştüğü anekdotla da tepkisini sert bir biçimde dile getirdiği bakılıyor…

İşte o paylaşım:

.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu