Demet Özdemir o haberlerden rahatsız oldu!

Demet Özdemir, hakkında yapılan aşk haberlerinin en çok tercih edilen arama motoru Google'da alt sıralarda çıkması için kolları sıvadı...

Takip Et:

Şu sıralar İbrahim Çelikkol ile birlikte Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde oynayan Demet Özdemir, mesleğinin yanı sıra özel hayatı ile de sık sık gündeme gelen ünlü oyuncular arasında yer alıyor. Bu durumdan rahatsız olan güzel oyuncu, harekete geçti. Demet Özdemir, yıllar içerisinde hakkında çıkan haberleri en çok kullanılan arama motoru olarak bilinen Google’da alt sıralarda gösterime sunmak için bu hizmeti sağlayan şirketlerin kapısını çaldı. Şirketlerle olan görüşmeleri avukatı aracılığıyla sürdüren ünlü oyuncu, bu işlem için 4 bin dolar ( 23 bin 500 TL) ödeme yapacak.

DEMET ÖZDEMİR’İN ADI KİMLERLE ANILDI?

Demet Özdemir’in ilk medyatik aşkı Beşiktaşlı futbolcu Oğuzhan Özyakup olmuştu. Uzun süre ilişki yaşayan çiftin evleneceği iddia edilse de ikili yollarını ayırmaya karar vermişti. Özyakup, şu sıralar Demet Özdemir gibi oyuncu olan Melisa Aslı Pamuk ile evlilik yolunda.

Demet Özdemir’in Oğuzhan Özyakup’tan  sonraki aşkı Seçkin Özdemir’di. İki ünlü oyuncunun aşkı da Özdemir’in Erkenci Kuş dizisine başlamasıyla son bulmuştu. O dönem Demet Özdemir ve Seçkin Özdemir’in arasına Can Yaman’ın girdiği konuşuluyordu. Erkenci Kuş’un yayında olduğu dönem Demet Özdemir ve Can Yaman’ın sevgili olduğu iddia edilse de ikili bu iddiayı hiçbir zaman doğrulamadı.

Demet Özdemir, yaz aylarında Kaan Yıldırım ile Bodrum’da görüntülenmişti. İkilinin birlikte olduğu öne sürüldü. Özdemir, bu iddiayı da kesin bir dille yalanladı. Ünlü oyuncunun son aşk haberi ise yakın arkadaşı Yağmur Tanrısevsin’in eski aşkı Oğuzhan Koç ile çıkmıştı. Hatta bu haber iki güzel oyuncunun arasını bozmuştu.