Demet Özdemir, nişan töreninde tarzıyla herkesten rol çaldı!

Takip Et:
Demet Özdemir, nişan töreninde tarzıyla herkesten rol çaldı!
Demet Özdemir, nişan töreninde tarzıyla herkesten rol çaldı!

Magazinn m/Ayrıntı – Ünlü Oyuncu Demet Özdemir, rol aldığı yapımların yanı sıra gittiği davetlerdeki giyim stiliyle de noktaya değinen bir ad. Yakın dostu olan tarz danışmanı Rutkay Öziş’in de tavsiyeleriyle olağan stilinde dışında giyinmeyi hoşlanan Özdemir, ‘başkası giyse olmazdı’ dedirtecek elbiseleri zaferle taşıyor.

Şimdilerde tv8 ekranlarında yayınlanan Doğduğun Ev Mukadderatındır dizisiyle gündemde olan oyuncu, Erkenci Kuş dizisinden sonra büyük bir hayran kitlesine sahip oldu.
Her paylaştığı resme binlerce alkış ve yorum gelmekte.

Genç kuşağın zaferli ve hoşlanılan adlarından olan Demet Özdemir, oyunculuğu ile takdir toplarken hoşluğu ile de hayranlarının alkışını kazanmakta.

Özdemir, yaz tatilini de beraber geçirdiği yakın dostları Saadet Özsırkıntı ve Rutkay Öziş ile beraber bir nişan merasimine katıldı. Dostu Hande Ünal ve meslektaşı İsmail Ege Şaşmaz’ın nişan merasimlerinde lacivert bir kıyafet seçen oyuncu, ardında beyaz, önü lacivert değişik stilde bir çizme ile kombinini bitirdi.

Rutkay Öziş ile poz veren oyuncu elbisesini iyi taşıdığını gösterirken, gece süresince verdiği pozları da instagram sayfasından paylaştı.

Arkadaşlarıyla keyif içinde pozlar veren oyuncunun paylaşımlarını aşağıda bakabilirsiniz…

 

.