Medya

Demet Özdemir hayranları uyarıyor! Doğduğun Ev Kaderindir’de sakın bunu yapmayın!

TelevizyonGazetesi.com / Ayrıntı – Demet Özdemir ve İbrahim Çelikkol’un başrolünde yer aldığı Doğduğun Ev Mukadderatındır dizisine Barış karakteri ile Engin Öztürk de katıldı. Dizinin 2. sezonda galibiyetli performansı devam ediyor. 14 Ekim Çarşamba akşamı 15.kısım yayınlandı.
Dizinin reytinglerde eforlu duruşu devam ediyor. Kendi kitlesini ekranda yakalamayı başaran dizide Demet Özdemir ve İbrahim Çelikkol ikilisi de performansları ile her kısım izleyicileri etkilemeyi başarıyor.

tv8 ekranında yayınlanmakta olan dizinin 15.
Mehdi’nin bazı tutumları hayranlar tarafından külhanbeyilik olarak tasvir ediliyor. Bir izleyici, “Ah Mehdi, meğerse yaşamına ne çok külhanbeyilik sığdırmışsın” anekdotuyla dikkat çekti.

Sosyal medyaya yansıyan yorumlarda ise Demet Özdemir’in canlandırdığı Zeynep ile yeni katılan Engin Öztürk’ün canlandırdığı Barış karakterleri arasında bir yakınlaşma yaşanması olasılığına karşı izleyici şimdiden ihtarda bulundu. Özdemir’in galibiyetli dram performansıın takdir eden hayranları, Zeynep karakterinin yeni bir aşka yelken açması gidişatında bunu iyi karşılamayacaklarını belirten yorumlarda bulundu.

Bir izleyici şu yorumu ile dikkat çekti: “Şimdi Barış, Zeynep’e aşık olacak, ayrılıklar filan.
En temeli Zeynep’i eforlu, kendi ayakları üstünde duran bir bayan olarak canlandırın.”

Bakıldığı üzere izleyiciler ekranda eforlu bayan karakterleri bakmayı istiyor ve Zeynep karakterinde de bunu bakıyor. Ancak bu dizi asıl bir yaşam hikayesinden alıntılandı. Başka Bir Deyişle senaryo çok değişik noktalara gidebilir.

Doğduğun Ev Mukadderatındır 16. kısmı ise 21 Ekim Çarşamba akşamı yayınlanacak. İlk görüntüler paylaşıldı. Mehdi, polis tarafından alıkonuluyor.
Zeynep, bir söz istiyor ve diyor ki: “Söz ver bana kimse ile tartışma etmeyeceksin.”

Ancak Mehdi söz veremeyeceğini belirterek her şeyi bozuyor… İşte yeni kısımdan ilk görüntüler:

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu