Demet Özdemir hakkında şaşırtan gerçek!

Ünlü oyuncu Demet Özdemir'in geçmiş yıllarda Selami şahin'in oğlu Lider Şahin ile aşk yaşadığı ortaya çıktı. Bu aşkın bitmesine Lider Şahin'in annesi Didem Hanım'ın sebep olduğu iddia edildi...

0

Yaz başından model Didem Soydan ile aşk yaşayan Lider Şahin’in aşk hayatı uzun yıllardır magazin gündemini süslüyor. Usta sanatçı Selami Şahin’in oğlu olan Lider Şahin’in ilk ünlü sevgilisinin İrem Derici olduğu sanılıyordu fakat Şahin’in İrem Derici’den önce oyuncu Demet Özdemir ile birlikte olduğu ortaya çıktı.

AYRILIĞIN SEBEBİ DİDEM ŞAHİN Mİ?

Yıllar önce aşk yaşayan ikilinin Lider Şahin’in annesi Didem Şahin’in güzel oyuncuyu istememesi sebebiyle ayrıldığı öne sürüldü. Hatta o dönem Özdemir’in yakın çevresine “Annesi yüzünden ayrıldık” dediği konuşuluyor.

“HABERLER DOĞRU DEĞİL!”

Lider Şahin yaşadığı her ilişkide anne Didem Şahin’in etkisinin büyük olduğundan söz edilirken, önceki günlerde bir AVM’de görüntülenen Didem Hanım, “Biz oğlumuzun kız arkadaşlarına saygı duyuyoruz. İstemediğimiz, beğenmediğimiz yönündeki haberler doğru değil.” açıklamasında bulunmuştu.

Selami Şahin-Lider Şahin

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here