Demet Özdemir gerçekten öyle mi düşünüyor, yoksa bu sadece bir reklam mı?

Takip Et:
Demet Özdemir gerçekten öyle mi düşünüyor, yoksa bu sadece bir reklam mı?
Demet Özdemir gerçekten öyle mi düşünüyor, yoksa bu sadece bir reklam mı?

Magazinn / Ayrıntı – Doğduğun Ev Mukadderatındır dizisiyle yine ekranlara dönen oyuncu, galibiyetli performansı ile takipçilerinden takdir topluyor. Dizinin ikinci sezonunun tesirli başlaması da dikkat çekti.

İbrahim Çelikkol ile beraber dizinin setinde yoğun tempoda çalışan oyuncu, ayrıca sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla da dikkatleri üzerine sürüklemeyi başarıyor. Ünlü bir kozmetik markasının suratı olan oyuncu, zaman zaman reklam emelli paylaşımlar da yapıyor.

Takipçileri ise ünlü oyuncunun paylaşımlarındaki sıcaklığa bakarak bu sözleri gerçekten kendisi mi yazıyor yoksa, izleyiciye daha sıcak gelmesi açısından yapılan bir strateji mi bu?

Dökülen saçlar için bir mahsul teklifinde bulunan Demet Özdemir, paylaşımını reklam gibi değil de, sanki kendisi de eş bir problemi yaşıyormuş gibi sundu.
Ancak reklam ile şahsi görüşün iç içe geçtiği bu cins paylaşımlar ne kadar etik, bunu da düşünmek gerekli.

Oyuncunun iletisindeki şu ayrıntılar dikkat çekti: “Işıklar, işlemler derken sette saçlarımın ne kadar aşındığını hayal dahi edemezsiniz. Hı bir de mevsim geçişlerinde dökülen saçlar..🤦🏻‍♀️ Bunlar artık benim modumu düşüremez zira kurtarıcımı buldum: Yeni Pantene Uzun ve Güçlü Dökülme Karşıtı Maske!

Bu maskenin en beğendiğim özelliği, saçlarımın dökülmesini %96’ya kadar eksiltmesi.
Saçlarımı kuvvetlendirip ve dökülmelerin eksilteceğim 💛 Bana katılmak isterseniz, siz de #PanteneUzunveGüçlü ile geçecek 12 haftaya bugünden başlayın, @panteneturkiye hepimizin yanında!”

.